AQUALYX® Lipoliza Iniekcyjna

Pragniemy Państwu zaproponowac najnowszy sposób na niechirurgiczną ingerencję w miejscowe otłuszczenia występujące na ciele metodą intralipoterapii.
Intralipoterapia (lipoliza) to nieoperacyjna metoda usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Stosowana najczęściej w okolicy podbródka, bioder, brzucha, ramion i kolan.
Zabieg przygotowany jest dla osób które w sposób mało inwazyjny chcą usunąć miejscowe otłuszczenia bez poddawania się operacjom plastycznym.
Zabieg wykonuje lekarz specjalnie przeszkolony do wykonywania tego typu zabiegów.
Cena zabiegu w zależności od okolicy ustalana jest z lekarzem podczas konsultacji.
Przykładowo : cena na okolicę podbródka 300 zł

BADANIA HISTOLOGICZNE

Badania histologiczne przeprowadzone przez ex vivo wykazały ,że połączenie technik Aqualyx® i zewnętrznych ultradźwieków o średniej częstotliwości wywołuje w tkance tłuszczowej :obrzęk komórkowy I rozerwaniw (rozwarstwienie) dwóch przeciwstawnych faz błony komórkowej.

NAUKOWO

Aqualyx® jest roztworem na bazie mikrożelatynowej o kontrolowanym systemie uwalniania czynników aktywnych .Zawiea mikro-ilości cząsteczek o działaniu adipocytolitycznym , który czas połowicznego rozpadu jest bardzo krótki, dzięki czemu mogą modulować i wzmacniać efekt sonifikacji tkanki tłuszczowej poprzez zewnętrzne zastosowanie ultradżwięków o średniej częstotliwości.


Wskazania do zabiegu:

Przeciwwskazania

Mińsk Mazowiecki, ul. Kościuszki 25B/36, tel. (025) 758 83 80, kom. 601 390 410
Zapraszamy: poniedziałek - piątek 9.00-18.00, soboty 8.00-14.00
realizacja: AR Jankowski.media.pl